BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 11932065
*
nr 1193 2065
Takarmatur
Keramik. Höjd: 30 cm
Kondition: litet nagg
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 juli 2018
kl 18:34:06
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
3303 Takarmatur
korgmodell, prismor. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:05
*
Takarmatur
Kondition: litet nagg
nr 1193 2065
Takarmatur
Keramik. Höjd: 30 cm
Kondition: litet nagg
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 16 juli 2018 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
3303 Takarmatur
korgmodell, prismor. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:05